US Pharmacia: Wyróżnienie Friendly Workplace 2023 Poland
15 stycznia 2024
, 2 min.

Z dumą ogłaszamy, że US Pharmacia została uhonorowana wyróżnieniem Friendly Workplace 2023 Poland przyznawanym przez Pracodawcy.pl. To wyjątkowe wyróżnienie stanowi jedno z najważniejszych osiągnięć w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników w minionym roku.

Misja i pasja do działania

Misja naszej organizacji, „Zmieniamy świat wokół Ciebie – w trosce o zdrowie Twoje i Twoich bliskich”, kieruje naszym codziennym działaniem. W US Pharmacia tworzymy przyjazne miejsce pracy, gdzie priorytetem jest dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo każdego pracownika. Nasza filozofia opiera się na zapewnieniu najlepszych warunków do pracy, rozwijaniu umiejętności oraz tworzeniu przestrzeni do otwartej wymiany myśli.

Różnorodność równa się Rozwój

Jesteśmy dumni z różnorodności w naszym 400 osobowym Zespole, gdzie doświadczenie, wiek i osobowość każdego pracownika stanowią niepowtarzalny wkład. W USP podkreślamy, że każdy ma coś do zaoferowania, co napędza nasz rozwój i sukces. Nie tylko pracą człowiek żyje, dlatego organizujemy wydarzenia integracyjne, budujące i wzmacniające nasze relacje.

Wyróżnienie Friendly Workplace: Motywacja do dalszych działań

Otrzymane wyróżnienie Friendly Workplace to jest dla nas niczym wiatr w żagle, napędzający nas do dalszych działań. Jesteśmy świadomi, że zawsze można jeszcze coś poprawić i doskonalić, ale równocześnie cenimy to, co już wspólnie osiągnęliśmy.

Dołącz do Nas!

Zachęcamy Cię do dołączenia do naszego Zespołu i wspólnego tworzenia miejsca, w którym praca staje się pasją. Razem tworzymy środowisko sprzyjające rozwojowi i spełnieniu zawodowemu. Dołącz do US Pharmacia – miejsca, w którym będziesz naprawdę lubił pracować!