PRACUJ Z NAMI

Odkryj wspólnie z nami świat farmacji. Tu, każdego dnia tworzymy jedne z najbardziej znanych produktów leczniczych. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami w firmie wyróżnionej tytułem Friendly Workplace 2023!


JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

US Pharmacia to miejsce pracy otwarte dla każdego. Czerpiemy z wzajemnej różnorodności. Jeśli stawiasz na współpracę, chcesz zdobywać wiedzę i dzielić się nią z innymi, będziesz czuć się u nas dobrze.

 

Stawiamy na zdrowy rozsądek w naszych działaniach i bierzemy za nie odpowiedzialność. Cieszymy się z osiąganych sukcesów, a niepowodzenia są dla nas inspiracją do szukania nowych, lepszych rozwiązań – to nas rozwija.

 

Lubimy się i dbamy o siebie wzajemnie!

Myślimy o ludziach

Wiemy, jak odpowiedzialna jest nasza praca – zajmujemy się produkcją leków, które pomagają ludziom w codziennym dbaniu o zdrowie i dobre samopoczucie. Tak samo dbamy o nasze codzienne relacje. Stawiamy na dialog i wzajemny szacunek.


Razem cieszymy się z sukcesów

Dla nas każdy sukces jest ważny – ten mniejszy i większy, ten indywidualny i zespołowy, bo każdy przekłada się na wynik US Pharmacia. Wspólne świętowanie i radość z osiąganych rezultatów są ważne w kulturze naszej firmy.


Wspólnie tworzymy to miejsce

Jesteśmy różni i każdy wnosi coś wyjątkowego do naszego miejsca pracy. Ważne jest, abyśmy czuli się tu komfortowo. Dlatego wspólnie z Zarządem, na cyklicznych spotkaniach, rozmawiamy o tematach, które są dla nas istotne, aby wspólnie tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszej firmy. Wielu z nas lubi spędzać czas aktywnie i bierze udział w wydarzeniach sportowych, które wzmacniają nasze relacje.

CO NAS WYRÓŻNIA?

W US Pharmacia stawiamy na współpracę!

Współpraca to główny składnik naszej receptury na sukces! Dzięki mieszance naszych umiejętności i doświadczenia, do której każdy dokłada coś od siebie, nasze pomysły rozwijają się w różnorodnych kierunkach. To nas napędza!
Badanie Doświadczeń* pokazało, że jest to nasza mocna strona - efektywna współpraca została doceniona przez 85% naszych pracowników. Razem tworzymy nie tylko świetne projekty, ale również budujemy wartościowe relacje, które są ważnym elementem sukcesu naszej firmy.

* rok przeprowadzenia badania 2022

WAŻNE SĄ DLA NAS

Bezpieczeństwo

to dla nas priorytet - zarówno podczas procesu produkcji, jak i w momencie, gdy gotowy produkt trafia do rąk pacjenta. Systematycznie szkolimy się, aby poodnosić świadomość i odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne oraz innych w otoczeniu pracy. Brak wypadków to rezultat naszych działań profilaktycznych. Jednym z nich jest program "2 Minuty" dla bezpieczeństwa, gdzie pokazujemy, ile można poprawić w swoim otoczeniu właśnie w tak krótkim czasie.

Odpowiedzialność i jakość

są to fundamenty naszej pracy. Cały proces tworzenia leków, od początku do końca, leży w naszych rękach. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby produkowane przez na leki spełniały wymagane standardy jakościowe. Zaangażowanie w proces produkcji to nasz najważniejszy obowiązek.

Inicjatywa

jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. Autorskie pomysły naszych pracowników na usprawnienia są systematycznie wdrażane i korzystamy z nich na co dzień. W ciągu ostatnich 10 lat, w ramach programu USPrawniacz, przyjęliśmy ponad 4000 pomysłów z różnych obszarów, z których aż 2600 udało się zrealizować. Potwierdza to skuteczność programu i pokazuje zaangażowanie pracowników we wspólne tworzenie lepszego środowiska pracy.

“Do US Pharmacii szukamy pracowników tak naprawdę z pełnego przekroju, czyli zarówno osób do pracy na produkcji przy wytwarzaniu oraz pakowaniu naszych leków. Są to magazynierzy, ale też różnego rodzaju specjaliści, którzy pracują w biurze i wspierają pracę produkcji.”

 

Katarzyna, Dział HR


NA CO MOŻESZ U NAS LICZYĆ?

System premiowy dla pracowników
Pakiet ubezpieczeniowy
Prywatna opieka medyczna
Praca hybrydowa 
na wybranych stanowiskach
Dofinasowanie do sportu i wypoczynku
Miejsca parkingowe i rowerowe
Spotkania integracyjne i okazjonalne
Bony okazjonalne

POZNAJ NASZ PROCES REKRUTACYJNY

Aplikacja

Dziękujemy za przysłanie nam Twojej aplikacji.

Analiza CV

Dokładnie zapoznajemy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami i wybieramy kandydatów do spotkań.

Spotkanie

Na spotkaniu szerzej opowiemy Ci o stanowisku, zapytamy o Twoje doświadczenie i sposób pracy, a Ty będziesz mógł zadać wszystkie ważne dla Ciebie pytania.

Oferta

Na podstawie rozmów ze wszystkimi kandydatami podejmujemy decyzję o wyborze osoby, której złożymy ofertę.

Informacja zwrotna

o wynikach rekrutacji poinformujemy telefonicznie lub mailowo każdego kandydata, z którym przeprowadzaliśmy rozmowę o pracę.

Praca

Udało się! Proces rekrutacji jest już za Tobą i już wkrótce dołączysz do Zespołu USP.

Aplikacja

Analiza CV

Spotkanie

Oferta

Informacja zwrotna

Praca

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co produkuje US Pharmacia?

W naszej fabryce produkujemy suchą postać leków - tabletki i saszetki, m.in. Apap, Ibuprom, Gripex..

Nie mam wykształcenia farmaceutycznego - czy mogę u Was pracować?

Tak, jak najbardziej. W naszej fabryce pracują osoby z różnym wykształceniem, nie tylko z wykształceniem farmaceutycznym. Rodzaj wymaganego wykształcenia oraz doświadczenia jest uzależniony od stanowiska, na jakie się aplikuje. Dokładne wymagania zawsze wskazane są w treści ogłoszenia o pracę. Nasi pracownicy pracują zarówno na stanowiskach związanych z produkcją, pakowaniem czy magazynowaniem, jak i w biurach na stanowiskach specjalistycznych.

Czy prowadzicie dowóz pracowników?

Fabryka US Pharmacia jest zlokalizowana blisko Głównego Dworca PKP i centrum miasta. Obszar, w którym się znajdujemy jest dobrze skomunikowany, dlatego w obecnej chwili nie organizujemy transportu pracowniczego.

Czy w firmie jest możliwość awansu?

Tak, nasi pracownicy mają wiele możliwości rozwoju i awansu. Około 20% naszych pracowników każdego roku przechodzi przez certyfikowane programy rozwojowe, które są ważnym krokiem w ich ścieżce kariery. Awans na wyższe stanowisko może nastąpić w ramach danego działu, jak również pracownicy mogą brać udział w rekrutacjach wewnętrznych i aplikować na stanowiska w innych działach w firmie.

Na jakim stanowisku mogę pracować?

Wszystkie nasze aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie w zakładce Kariera, a także na stronie pracuj.pl.

Czy w US Pharmacia prowadzone są staże lub praktyki dla studentów?

Nie, nie prowadzimy programu staży/praktyk dla studentów.

Czy w US Pharmacia można pracować bez książeczki sanitarnej?

Nie, w naszym zakładzie wszyscy pracownicy muszą mieć aktualne badania sanitarne. Jeśli nie masz takich, możesz je wykonać podczas organizowanych przez nas badań wstępnych medycyny pracy.


KOGO AKTUALNIE SZUKAMY

Nie widzisz oferty dla siebie?