Najczęściej zadawane pytania

Czy masz pytania dotyczące pracy w Wytwórni? Zapraszamy do zapoznania się z naszą sekcją FAQ! Odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kandtydatów pytania czekają na Ciebie, pomagając rozwiać wątpliwości i dostarczając potrzebnych informacji.

W naszej Wytwórni produkujemy suchą postać leków - tabletki i proszki, m.in. APAP®, IBUPROM®, Gripex®.

Tak, jak najbardziej. W naszym zakładzie pracują osoby z różnym wykształceniem, nie tylko z wykształceniem farmaceutycznym. Rodzaj wymaganego wykształcenia oraz doświadczenia jest uzależniony od stanowiska, na jakie się aplikuje. Dokładne wymagania zawsze wskazane są w treści ogłoszenia o pracę.

Nasi pracownicy pracują zarówno na stanowiskach związanych z produkcją, pakowaniem czy magazynowaniem, jak i w biurach na stanowiskach specjalistycznych.

Nie, w obecnej chwili nie zapewniamy zorganizowanego transportu pracowniczego.

Tak, jak najbardziej, nasi pracownicy mogą awansować. W miarę rozwoju kompetencji można awansować na wyższe stanowisko w ramach obrębie danego działu, jak również pracownicy mogą brać udział w rekrutacjach wewnętrznych i aplikować na stanowiska w innych działach w firmie.

Wszystkie nasze aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie w zakładce Kariera, a także na stronie pracuj.pl.

Nie, nie prowadzimy programu staży/praktyk dla studentów.

Nie, w naszym zakładzie wszyscy pracownicy muszą mieć aktualne badania sanitarne. Jeśli nie masz takich, możesz je wykonać podczas organizowanych przez nas badań wstępnych medycyny pracy.

Wróć na podstronę Kariera Wróć na podstronę Kariera